به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی , در این همایش که با حضور جناب آقای شوشتری جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور  و جناب آقای رنجبر  معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در کنار مسئولین استانهای شرقی کشور شامل " خراسان شمالی - خراسان رضوی - خراسان جنوبی - سیستان و بلوچستان - یزد و کرمان  " و مسئولین ستادهای شهرستانهای استانهای ذکر شده  برگزار گردید عملکرد، برنامه‌ها و اهداف ستادهای استانی این بخش از کشور مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مسئولین ستاد ها از فعالیتهای ستاد خود و راههای جذب حداکثری در استان خود و همچنین پروزه های در دست اقدام و نحوه اجرا و بکارگیری بهترین نیروهای متخصص در کشور برای انجام پروژه ها به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن عملکرد، ارائه گزارش نمودند .
در ادامه آقای شوشتری در این مراسم گفت: امروز اندیشه اسلامی و تفکر انقلابی مهمترین چیزی است که جمهوری اسلامی به دنیا صادر کرده است.
وی با تاکید بر داشتن انسجام عملی و نظم در امور ستادهای استانی اظهار کرد: باید ایجاد بستر مناسب جهت افزایش مشارکت مردم در امر مقدس بازسازی اعتاب مقدسه در سرلوحه کاری ستادهای استانی قرار گیرد.
شوشتری بر لزوم پاسخگویی ستادهای استانی به پرسش‌های متبرعین و مردم تاکید کرد و خواستار انجام کارها به شکل تخصصی شد.
همچنین  رنجبر معاون جذب و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات در این گردهمایی با تاکید  بر شناسایی پتانسیل‌های استان‌ها گفت: هر استانی با توجه به موقعیت جغرافیایی دارای پتانسیلی است که  بهترین راه جذب برای آن منطقه می باشد.
وی افزود: فعالیت مستمر واحدهای شهرستانی هر استان و پای کار بودن واحدهای خواهران، تاثیر زیادی در بحث نذورات و جذب مالی خواهد داشت.
در انتهای همایش حاضرین در جلسه از پروژه در دست افدام استان کرمان که ساخت گنبد حرم سیدالشهدا (ع) می باشد بازدید کردند .