ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - مشارکت 6 میلیارد ریالی مردم

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: مردم این استان در سال گذشته 6 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق کمک کردند.

 


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، اسفندیار هوشیار در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات خلخال افزود: میزان مشارکت های مالی مردم استان در سال 93 در مقایسه با سال 92 به طور قابل توجهی افزایش یافته و پیش‌بینی می‌شود کمک‌های مردمی امسال نیز بیشتر شود.
وی با قدردانی از همکاری امام جمعه و استانداراردبیل در همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: انتظار می‌رود با افزایش سطح اطلاع‌رسانی و همکاری همه ستادهای شهرستان‌ها، میزان مشارکت مردم متدین و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در اجرای پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات افزایش یابد.
براساس این گزارش، حجت الاسلام امیر رشتبری امام جمعه خلخال نیز در این جلسه میزان کمک‌های مردم خلخال در سال گذشته به بازسازی عتبات عالیات را 150 میلیون ریال ذکر کرد و خواستار افزایش سطح اطلاع رسانی برای افزایش سطح کمک‌های مردمی شد.
علی نظری فرماندار خلخال هم با اعلام آمادگی برای همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها، هیات‌های مذهبی و هیات امنای مساجد سطح مشارکت‌های مردمی در این امر را افزایش خواهد داد.
وی افزود: مردم متدین از گذشته در بازسازی عتبات عالیات پیشقدم بوده و با افزایش اطلاع رسانی و تبلیغ سطح کمک‌های مالی خود به این کار را افزایش خواهند داد.