ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - برترین نوع انفاق کمک به بازسازی عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی در سومین همایش تجلیل از خیرین بازسازی عتبات عالیات که در حسینیه ثارالله خرم آباد، برگزار شد، افزود:کمک به عتبات عالیات، توشه‌ای برای آخرت و کمک خا

وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ انفاق‌های فراوانی انجام شده و انفاق امام علی(ع) در رکوع، برترین نوع انفاق در طول تاریخ بوده است، اظهار داشت: کار در عتبات عالیات خالصانه، عاشقانه و بدون هیچ چشمداشت مادی است که موجبات برکت در این کار را فراهم آورده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت کمک به عتبات عالیات تاکید کرد و افزود: عتبات عالیات، محل تقرب انسان به سوی خدا و محل نزول ملائکه و پرستش خداوند است.

نماینده ولی فقیه در لرستان بابیان اینکه بزرگ‌ترین اجتماع تاریخ بشریت در اربعین حسینی شکل گرفت، افزود: اجتماع عظیم و میلیونی عاشقان حسنی در اربعین سال گذشته، عظمت اسلام را به نمایش گذاشت، بنابراین کمک به عتبات عالیات، کمک به عظمت اسلام و مسلمین است.

وی با بیان اینکه مردم لرستان همواره در بحث کمک به بازسازی عتبات عالیات پیش قدم و کمک‌های چشمگیری نیز در این رابطه انجام داده‌اند، اظهار داشت: همت مردم ولایتمدار لرستان در میان استان های کشور قابل ستایش است و همه مسئولان ایرانی و عراقی نیز به این واقعیت معترف اند.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی با بیان اینکه بنا شد همان طور که هر استان، بازسازی و ساخت یک بخش از حرم ائمه اطهار(ع) را برعهده گرفته، لرستان نیز عهده‌دار ساخت سردرهای حرم عسکریین باشد، افزود: در این راستا یک نشانه و نمادی از مردم لرستان در عتبات عالیات نصب می‌شود که خوشبختانه این کار آغازشده و همکاری و کمک مردم خیر استان را می طلبد.