ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - اولین گردهمایی مسئولین ستادهای بازسازی عتبات استان در سال 1395

اولین گردهمایی مسئولین ستادهای بازسازی عتبات عالیات استان خراسان رضوی در سال 1395برگزار گردید.

 


به گزارش روابط عمومی ستادهای بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی ، اولین گردهمایی مسئولین ستادهای بازسازی عتبات عالیات استان خراسان رضوی در سال جدید امروز چهارشنبه مورخ 1395/02/01 همزمان با ولادت امیرالمومنین علی (علیه السلام) در ستاد استان برگزار گردید .  این گردهمایی که با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی جناب حاج آقای دهنوی و جانشین ایشان جناب حاج آقای پارسا و معاونین  ستاد و همچنین مسئولین ستاد های شهرستان های استان برگزار گردید با کلام الله مجید آغاز و سپس جناب حاج آقای مهدی نژاد مسئول امور شهرستان ضمن خیر مقدم به مدعوین برنامه های جلسه را اعلام نمودند . در ادامه جناب آقای دهنوی ضمن خیر مقدم ، به برنامه های سال 94 اشاره و برنامه ها و راهکارهای سال 95 را برای حضارتشریح نمودند . 

در این جلسه فرم های تهیه شده برای بررسی روند کاری هر شهرستان و همچنین راهکارهای پیشرفت در جمع آوری نذورات جهت  بازسازی عتبات عالیات به حاضرین ارائه و تشریح گردید .

در ادامه جناب آقای شهامتی معاون امور مالی ستاد به ارائه گزارش از وضعیت جمع آوری نذورات شهرستان ها پرداختند .سپس  معاونت امور خواهران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سرکار خانم صادقی نیز ضمن خیرمقدم به ارائه گزارش از واحد خواهران در سال گذشته و فعال بودن امور خواهران ستادهای شهرستان ها اشاره نمودند و خواستار ارائه گزارش فعالیت های واحد خواهران شهرستان ها بصورت ماهیانه به ستاد استان شدند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای خیرآبادی که میهمان ویژه این گردهمایی بودند به ایراد سخن پرداختند ایشان ضمن تبریک ایام رجبیه و ولادت امیرالمومنین علی (ع)فرمودند : حقیقتا کارها و خدمتی که شما میکنید غیرقابل قیمت گذاری است و این توفیقی است که خدا نصیب شما گردانیده و این اخلاص شما در نزد پروردگار محسوب خواهد گردید ان شاء الله خدا توفیقتان دهد که پیش خدا و اهل بیت رو سفید هستید .

با رسیدن به وقت نماز ظهر و عصر جلسه موقتا برای ادای نماز جماعت قطع و پس از آن مجددا ادامه پیدا کرد که ادامه جلسه به پرسش و پاسخ و همچنین گزارش شهرستان ها از ستاد خود انجامید .