ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - معارفه رئیس جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو

مراسم معارفه سید یعقوب مرادی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو برگزار شد .

 


به‌گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، در آیینی با حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو و حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، سیدیعقوب مرادی به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو و داوود طارمی به فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو معرفی شدند.

حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در آئین معارفه فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه با بیان اینکه تمام کارکنان وزارت نیرو بسیجی هستند، اظهار داشت: در زمان دفاع مقدس حضور بسیج صرفا در خطوط مقدم جبهه محسوس بود ولی امروزه همه جای کشور سنگری برای خدمت به انقلاب و مردم و میهن اسلامی است.

وی با بیان این مطلب که وزارت نیرو تنها وزارتخانه ای است که تعطیل‌بردار نیست، چرا که تمام مردم اعم از شهری و روستایی به خدمات آب و برق در هر لحظه از شبانه‌روز نیاز دارند، اظهار داشت: با تمام این تفاسیر، این خدمات برای عامه مردم مشهود نیست، آنها برق و آب را می‌بینند ولی نمی‌دانند که در پشت صحنه این دو خدمت، چه متخصصانی به‌صورت شبانه روزی با جدیت و تمام توان تلاش می کنند و با چه سختی‌ها و مشقاتی روبرو هستند تا مردم از این دو نعمت عظیم برخوردار باشند.

چیت چیان ماهیت کار در صنعت آب و برق را بسیجی‌گونه ذکر کرد و ادامه داد: باید هر لحظه برای ارائه خدمات آب و برق آماده بود و یک لحظه غفلت ممکن است کشور را دچار مشکل کند، زیرا هر دو این خدمات با امنیت جامعه رابطه مستقیم دارند.

وزیر نیرو در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات فرمانده پیشین مرکز مقاومت بسیج سردار "ابراهیم راحمی" به عنوان یک بسیجی خستگی‌ناپذیر از زمان جنگ که بعد از جنگ نیز لحظه‌ای آرام نداشت یاد کرد و گفت: "داود طارمی" نیز از مدیران موفق وزارت نیرو در عرصه آب و فاضلاب و از بسیجیان این صنعت است که امیدواریم بتواند سکان کشتی بسیج را به‌خوبی در این صنعت هدایت کند.

همچنین در این مراسم "سیدیعقوب مرادی" را نیز به عنوان نماینده وزارت نیرو در ستاد عتبات و عالیات کشور معرفی کرده و از خدمات چند ساله سردار ابراهیم راحمی فرمانده پیشین مرکز مقاومت بسیج و نماینده وزارت نیرو در ستاد عتبات و عالیات تقدیر کرد.