ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - رئیس ستاد استان در دیدار با آیت الله مرتضوی شاهرودی:

تنها کسی اهمیت بازسازی عتبات را می‌فهمد که مصائب اهل‌بیت (علیهم‌السلام) را درک کرده باشد/ امثال شما که خدمت به اماکن مقدسه می‌کنید دعاگو زیاد دارید و من هم از دعاگویان شما هستم


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، جعفر دهنوی، رییس ستاد عتبات عالیات استان شب گذشته با حضور در بیت آیت الله مرتضوی شاهرودی عضو شورای عالی حوزه با وی دیدار و گفت و گو کرد.دهنوی گزارشی از خدمات صورت گرفته از ابتدای کار و میزان پیشرفت و برنامه های آینده ستاد بازسازی عتبات عالیات ارائه کرد و از میزان مشارکت های مردمی و لطف اهل بیت (علیهم السلام) در ادامه روند کار گفت.

آیت الله مرتضوی شاهرودی نیز با تقدیر از خدمات ستاد و کارهای انجام شده بیان داشت: هرچه در این زمینه خدمت کنید خدمت به ائمه (علیه السلام) است این کارها صبر و حوصله زیادی می خواهد و اجر دنیوی و اخروی دارد.

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: قطعا این کارها مورد رضایت امام زمان (عجل الله) است و کسی قدر زحمات و خدمات شما را می داند که خرابی ها و توهین ها به مراقد و اماکن مقدسه در قدیم به دست امثال صدام ها را دیده باشد؛ نمونه بارز آن تخریب مرقد امامین عسکریین (علیه السلام) بود که قلب همه شیعیان را داغدار و عزادار کرد.

استاد خارج فقه حوزه علمیه خراسان در پایان خطاب به رییس ستاد عتبات عالیات گفت: امثال شما که خدمت به اماکن مقدسه می کنید دعاگو زیاد دارید و من هم از دعاگویان شما هستم. حتما در روند کارهای خود از توسل به ائمه (علیهم السلام) فراموش نکنید که سبب برکت کار و آسانی امور خواهد شد.