ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - گسترش همکاری‌های شهرهای زی

 سرکنسول عراق در مشهد گفت: دعوتنامه‌ای از سوی شهردار مشهد برای شهردار کربلا ارسال شده است که در حال تعیین وقت مناسب برای این سفر هستیم تا همکاری‌های این دو شهر زیارتی آغاز شود.


 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی به نقل لز خبرگزاری تسنیم در مشهد مقدس، ابراهیم مصطفی جمال‌الدین در دیدار با شهردار مشهد اظهار کرد: حسن تدبیر شهرداری مشهد در برگزاری این نشست‌های مشترک سبب توسعه همکاری میان شهرداری‌های شهرهای عراق با شهرداری مشهد شده است.

وی افزود: در بازدیدی که از نقاط مختلف مشهد داشتم، رشد روزافزون این شهر در زمینه زیبایی، پیشرفت‌های عمرانی و بهداشت فراگیر ملموس است.

سرکنسول عراق در مشهد بیان کرد: شهرداران بیشتر شهرهای عراق تاکنون به مشهد آمده‌اند که آخرین آنها مربوط به سفر شهردار بغداد و شهردار کاظمین به مشهد بود که در این سفر تفاهم‌نامه‌ای میان شهرداری مشهد و کاظمین به امضا رسید.

جمال‌الدین در زمینه همکاری‌های موجود بین شهرداری مشهد و شهر کاظمین بغداد تصریح کرد: علاوه بر استفاده از تجربیات شهرداری مشهد در زمینه‌های فضای سبز، جمع‌آوری زباله و پسماند، پرسنل شهرداری کاظمین نیز برای دریافت آموزش‌های لازم به مشهد اعزام شدند.

وی با تشکر از گلکاری شهرداری مشهد در مقابل کنسولگری عراق در مشهد، افزود: دعوتنامه‌ای از سوی شهردار مشهد برای شهردار کربلا ارسال شده است که در حال تعیین وقت مناسب برای این سفر هستیم تا همکاری‌های این دو شهر زیارتی آغاز شود.