ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - جلسه شورای اربعین ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی

جلسه شورای اربعین حسینی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی تشکیل گردید.


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی ، دوشنبه مورخ 3 مهرماه سال 1396 جلسه شورای اربعین حسینی این ستاد با حضور آقای پارسا سرپرست ستاد بازسازی عتبات عالیات و مسئول کمیته اربعین حسینی، معاونین ستاد و مسئولین محورهای پنج گانه تشکیل گردید 

در ابتدای جلسه جناب پارسا ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام به حاضرین ضمن ارائه گزارش از فعالیت انجام شده به بررسی مصوبات جلسه قبل پرداختند . در ادامه آقای مهدیزاده مسئول محور کاظمین به ارائه گزارش از بازدید میدانی انجام شده پرداختند ایشان به مکان های اختصاص یافته به موکب های این استان در کاظمین اشاره و توضیحاتی ارائه نمودند .

در ادامه آقای عبداللهی مسئول محور سامرا نیز توضیحات خود را در خصوص موکب های استان در سامرا و گزارشی از بازدید خود از این مکانها ارائه نمودند .

در ادامه مسئولین محور های نجف ، کربلا و همچنین محور نجف به کربلا نیز توضیحاتی در خصوص کارهای انجام شده این محورها ارائه نمودند .

در انتهای جلسه آقای بنی اسد جانشین این شورا ضمن تسلیت ایام به وظایف مسئولین و همچنین چارت هر محور اشاره و به شرایط اربعین حسینی امسال به لحاظ کیفی و کمی پرداخته  و افزودند با توجه به امنیت کامل حاکم بر کشور عراق شاهد افزایش زائرین اباعبدالله الحسین (عیه السلام) خواهیم بود که این موضوع ان شاء الله با مدیریت و برنامه ریزی دقیق به بهترین شکل سازماندهی خواهد شد.