رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات طی پیامی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، نابودی شجره خبیثه داعش را به رهبر معظم انقلاب، سردار سلیمانی و خانواده شهدا تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با این پیروزی، شرایط اعزام زائران و توسعه حرم‌های مطهر در سوریه و عراق بیش از گذشته فراهم شود


متن پیام به این شرح است:

السلام علیکم یا اهل بیت النبوه

طلیعه ربیع الاول امسال همزمان شد با تحقق وعده ای از وعده های خداوند متعال به بندگان خویش که حزب الله هم الغالبون . شش سال پیش بود که فتنه ای خونین و پر رنگ از خشونت، ترور، ویرانی، کشتار، بردگی زنان و کودکان و جوانان کشورهای سوریه و عراق را با نماد داعش درگیر کرد و هزاران نفر را در این دو کشور قتل عام و یا آواره کرد .

اما در سیری نزولی به لطف الهی، همت جوانان و اندیشه بزرگمردان و با حمایت رهبری معظم انقلاب(حفظه الله) و پشتیبانی آیت الله سیستانی(دام ظله) و همراهی سید حسن نصرالله(دام برکاته)در کنار شکل گیری نیروهای مردمی به فرماندهی سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش پرونده سراسر سیاه گروههای تکفیری امروز در منطقه بسته شد.

براستی امروز یوم الله است . یوم اللهی که نتیجه تلاشها و مجاهدتهای شبانه روزی فرزندان به خون غلطیده ای از عراق، سوریه، ایران، لبنان، افغانستان و پاکستان است. همانها که با تبعیت از مراجع معظم راه را بر گمراهان تکفیری که با تحریک مبشرین آل سعود به بیراهه رفته و با سبوعیت ملتها را داغدار نموده بودند بسته و آرامش و سکینه را به دلها بازگرداندند.

خداوند متعال را شاکریم که پس از این سالهای سخت با عنایت ائمه معصوم علیهم السلام مقاومت جبهه متحد اسلامی ثمر داده و جرثومه ی فساد داعش را به زباله دانی تاریخ فرستاده شد و یشف صدور قوم مومنین  شد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات این پیروزی تاریخی را که ثمره همکاری ملت عزیز ایران ، دولت، قوای مسلح در همگامی با جبهه مقاومت اسلامی است به رهبری معظم انقلاب، مرجع معظم آیت الله سیستانی و ملتها و دولتهای عراق، سوریه و سایر مدافعان حرم از کشورهای اسلامی تبریک گفته و آروزی موفقیت و سربلندی اسلام عزیز در ظل عنایات حضرت حجت عجل الله تعالی شریف را دارد.

حسن پلارک

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات