رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، دستور العمل ویژه (حمایت از کالای ایرانی) به تمامی عوامل اجرایی و پیمانکاران ستاد بازسازی عتبات عالیات ابلاغ شد


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، حسن پلارک سال جدید را زمان به ثمر نشستن چند پروژه بزرگ در اعتاب مقدسه اعلام کرد وگفت: تا پایان امسال طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س)، طرح لاغرسازی ستون‌های اطراف ضریح مطهر امام حسین(ع) و مسقف‌سازی شبستان‌های شرقی و غربی حرم امامین جوادین علیهم السلام در کاظمین به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به محوریت مسائل اقتصادی در نام‌گذاری سال‌های اخیر از سوی رهبر فرزانه انقلاب اظهار کرد: خوشبختانه ستاد بازسازی عتبات از همان آغاز فعالیت توجه ویژه‌ای به تامین مصالح و اقلام مورد نیاز خود از داخل کشور داشت.

پلارک افزود: کمک‌های خیران برای بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر طی 12 سال اخیر و در دوره رکود، جان تازه‌ای به معادن و کارخانه‌های تولید مصالح کشور بخشید.

وی با بیان اینکه دستورالعمل ویژه (حمایت از کالای ایرانی) به پیمانکاران و تمامی عوامل اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات ابلاغ شده است گفت: برای سال 97 نیز همچون گذشته این دقت را خواهیم داشت تا برکت کمک‌های مردمی وارد چرخه تولید و استغال کشور شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: از تمامی دوستداران اهل بیت علیهم السلام و هموطنان عزیز نیز می‌خواهیم همچون سال‌های گذشته پشتیبان ما در اجرای طرح‌های توسعه حرم‌های مطهر باشند.

براساس این گزارش، هومطنان علاقه‌مند می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره‌گیری کد #110*780*(ستاره هفت هشتاد ستاره صدوده مربع) اهداء کنند.