ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - میزبان اصلی آیین اربعین حسینی مردم عراق هستند

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان وتغذیه ستاد اربعین، مردم و ملت عراق را میزبانان اصلی این گردهمایی بزرگ دانست


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، به نقل از خبرنگار اعزامی ستاد عتبات به کربلای معلی، حسن پلارک روز پنجشنبه در نخستین همایش سراسری مدیران و معاونان ستاد عتبات سراسر کشور در محل کنسولگری ایران در کربلا افزود: در برگزاری آیین اربعین، ما کمک رسان در ارایه خدمات به برادران عراقی خود هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با تشکر و قدر دانی از دست اندرکاران و مسئولان ستاد عتبات سراسر کشور بیان داشت: شناسنامه دار کردن موکب های ایرانی و برنامه‌ریزی برای ارایه خدمات هر چه بیشتر به زایران حسینی از جمله اقدامات بسیار خوبی برای تلاش بیشتر در ارایه خدمت بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه کار کمیته اسکان و پذیرایی که مسئولیت آن به عهده ستاد بازسازی عتبات گذاشته شده از پیچیدگی خاصی برخوردار است، گفت: ارایه خدمات به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توفیقی است که نصیب هر فردی نمی شود.

پلارک با تاکید بر اینکه برای ارایه خدمات بیشتر به زائران حسینی، جمع‌آوری تمامی کمک ها و هدایای مردمی باید به صورت متمرکز باشد، افزود: اربعین همایش عظیم جهان اسلام است که باید برای برگزاری هر چه باشکوهتر ان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنیم.