مراسم تجلیل و قدردانی  جمعی از خادمین و مسئولین اربعین حسینی 97 خراسان رضوی برگزار گردید 

 


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، در حاشیه مراسم تجلیل و قدردانی از خادمین و مسئولین اربعین حسینی 97 خراسان رضوی اکبر پارسا مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی و مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت : اربعین حسینی موضوع کاملا فرهنگی است موضوع زنده نگه داشتن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است ، موضوع پاسداشت ارزش های والای انسانی است ، موضوع جایگاه والای شهدات است .

هرساله میلیون ها مشتاق و محبت اهل بیت(علیهم السلام) در این مسیر قدم میگذارند تا ارادت خود را به سیدالشهدا (علیه السلام) نشان دهند لذا ترویج مسائل فرهنگی و قیام اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باید  پرچم دار این حضور باشد .

خادمین زوار اربعین حسینی نیز در کنار وظیفه ذاتی این ستاد که همانا اسکان و تغذیه است باید به مسئله فرهنگی نیز توجه ویژه داشته باشند خصوصا که در این ایام دشمنان با ایجاد فضاهای تفرقه افکنانه بسیار سعی در مخدوش کردن این مراسم دارند هرچند که با درایت مسئولین و مردم فهیم این توطئه ها نقش برآب می شود.

پارسا در بخش دیگر صحبت های خود به تشکیل بسیج اربعین اشاره کرد و گفت این بسیج میتواند در شرایط خاص بسیار به کمک مسئولین اجرایی اربعین حسینی بیاد تا خدمت رسانی به زائرین با شرایط بسیار بهتری انجام گیرد.