ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - بازدید رئیس دفتر مقام معظم رهبری از کارگاه ساخت گنبد مطهر حسینی

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بازدید از کارگاه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در کرمان: کار ارزشمند و پیچیده‎ای انجام شده است، قدر این فرصت را بدانید


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی در بازدید از کارگاه ساخت گنبد حرم مطهر امام حسین علیه السلام در کرمان، در جریان چگونگی ساخت گنبد قرار گرفت و ضمن تشکر از دست‌اندرکاران این پروژه، آن‌را کاری پیچیده و ارزشمند دانست و خطاب به آنان گفت: خداوند به پیامبر(ص) فرمودند در روز قیامت هر کسی را شما بخواهید شفاعت کنید من قبول می‌کنم و روز قیامت پیامبر خطاب به امت خود می‌فرمایند کجا هستند کسانی که به اولاد من حق دارند؟ به این ترتیب شما با انجام این کار ارزشمند و با کیفیت، به گردن اولاد پیامبر(ص) حق دارید.

وی اظهار داشت: ان‌شاءالله شفاعت بزرگان در این خدمتی که انجام داده‌اید، دست شما را می‌گیرد، این را قدر بدانید، این لحظات برایتان ارزشمند است.

در حاشیه بازدید حجت الاسلام گلپایگانی از بخش‌های مختلف کارگاه از جمله بخش خشت و آبکاری طلاو... ، ناظر معماری پروژه با تشریح روند پنج ساله کار مطالعات، ساخت و ساز و وضعیت معماری این پروژه از بتن سبک و مقاوم و الیافی که در سازه گنبد به‌ کار رفته توضیحاتی ارائه نمود.