ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - ۳۴ میلیارد ریال جمع آوری نذورات مردمی توسط خراسان رضوی درسال جاری

 رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در خراسان رضوی گفت: با جمع‌آوری ۳۴ میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات از محل کمک‌های مردمی و خیرین، تاکنون بیش از ۷۵ درصد از تعهد امسال این استان محقق شده است.


به گزارش ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری ایرنا ،اکبر پارسا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرساله ستاد بازسازی عتبات عالیات در کل کشور ستادهای تابعه در استان‌ها را متعهد به جمع‌آوری مبلغی برای بازسازی می‌کند که تعهد امسال استان ۴۵ میلیارد ریال بود.

وی اضافه کرد: امسال مهمترین طرح ستاد بازسازی عتبات عالیات در خراسان رضوی، ساخت صحن حضرت زینب (س) در کربلای معلی بود که تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت اجرایی داشته است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در خراسان رضوی گفت: ساخت و طلاکاری سه در از اماکن متبرکه حرمین جوادین (ع) در کاظمین از دیگر طرح های این ستاد در سال جاری بود.

پارسا به برگزاری گردهمایی سالانه ستادهای بازسازی عتبات عالیات کل کشور طی روزهای ۵ و ۶ آذرماه در مشهد اشاره و بیان کرد: در این گردهمایی روسا و معاونین ستادهای بازسازی عتبات استان‌ها گزارشی از عملکرد سالانه خود و همچنین میزان عمل به تعهدات خود در حوزه جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم  ارائه کردند.