ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - ممزوج شدن خون شهیدان سلیمانی و ابومهدی باعث اتحاد بیشتر دو ملت

در دیدار مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی و سرکنسول عراق  اتحاد بیشتر دوملت ایران و عراق را  ثمره  ممزوج شدن خون شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس دانستند .


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، آقای اکبر پارسا  مسئول ستاد بازسازی عتابت عالیات خراسان رضوی و هیئت همراه به منظور تبریک و تسلیت شهادت سرداران بزرگ  و سرافراز اسلام و جبهه مقاومت ، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان به سرکنسول جدید جمهوری عراق در مشهد مقدس در سرکنسولگری حضور یافتند . 

در این دیدار آقای پارسا علاوه بر طرح موضوعات کاری مشترک گفت : ان شاء الله با ممزوج شدن خون این دو شهید درخت اتحاد و دوستی بین دو ملت ایران و عراق برای استمرار ادامه راه این شهدا قوی تر شود وی همچنین برای آقای احمد قیس الشیخ محسن سرکنسول جدید عراق در مشهد مقدس آرزوی توفیق خدمت بیشتر به زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت سید الشهدا(ع) خصوصا در آئین باشکوه اربعین حسینی و مشارکت و همکاری در توسعه اعتاب مقدسه نمودند.

در این دیدار آقای احمد قیس الشیخ محسن سرکنسول عراق آمادگی خود را جهت هرگونه خدمتی که موثر در اهداف و برنامه های ستاد بازسازی عتبات عالیات و خدمت به اعتاب مقدسه می باشد را اعلام کرد.