ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - با توجه به شیوع کرونا برنامه موکب های تربت جام در راستای اهداف ستاد

با توجه به شیوع کرونا و قطعی نبودن برگزاری اربعین حسینی برنامه های مواکب تربت جام در راستای اهداف ستاد خواهد بود


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، در آستانه  ماه محرم و صفر  گردهمایی روحانیون و مبلغین شهرستان تربت جام با حضور مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات و مواکب این شهرستان  برگزار گردید.

در این همایش که با حضور بیش ازپنجاه نفر تشکیل شد، آقای اسکندری مسئول ستاد بازسازی عتبات این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام هاشمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تربت جام بابت همکاری خوب این سازمان با ستاد بازسازی عتبات عالیات گزارشی از فعالیتهای این ستاد  ارائه کرد.

وی با اشاره به این که درسال گذشته توانسته ایم  ۳۵ گرم طلا وبیش از ۵۰%  از تعهدمان را انجام دهیم ۲ موکب نیز تجهیز و در ایام اربعین حسینی به عتبات اعزام کردیم که به زائرین پیاده سیدالشهدا (ع) خدمات رسانی نمودند 

اسکندری در انتها از روحانیون مساجد و هیئتهای سوگواری اباعبدالله (ع) خواست در مراسم ها در جهت اهداف ستاد تلاش نمایند تا این ستاد بتواند  تعهد خود را جامه عمل بپوشاند .

وی با توجه به قطعی نبودن مراسم اربعین امسال خواست تا مواکب شهرستان در ایام دهه محرم بیش از پیش به ستاد کمک نمایند تا کمک ها و نذورات مردمی بهتر جمع آوری گردد.