ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت روز دوشنبه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی  گشایش یافت.

 

 


مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس : ۴۳ دستگاه اداری، یگان‌های نظامی و سمن‌های دفاع مقدس استان با بیش از ۴۰۰ غرفه در این نمایشگاه حضور دارند.

سردار حسینعلی یوسفعلی زاده افزود: این نمایشگاه جلوه‌ای از اقتدار و قدرتمندی نظام جمهوری اسلامی با همراهی آحاد مردم کشور است و نشان می‌دهد در طی ۴۰ سال مدلی ارائه کردیم که مردم در همه شئون از دفاع تا سازندگی کشور و از آبادانی و عمران تا مقابله با کرونا در وسط میدان هستند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه نشانگر توانمندی های نیروهای مسلح و دستگاه های اجرایی استان به عنوان ید واحده برای عبور از مشکلات، موانع و تنگناهاست، این حضور با هدف تحقق اهداف انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان و شادی دوستان است. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: شعار امسال نمایشگاه دفاع مقدس "ما قوی هستیم" می‌باشد که نمایانگر قدرتمندی ما و قوی و آماده به کار بودن ملت ایران در وسط میدان است.  

نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت در خراسان رضوی از ۳۱ شهریور تا هفتم مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد میزبان بازدیدکنندگان است.

این نمایشگاه قابلیت بازدید در بستر فضای مجازی را نیز دارد.