ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - آغاز فاز مقدماتی توسعه حرم طفلان مسلم در شهر مسیب

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین از آغاز فاز مقدماتی کار توسعه حرم طفلان مسلم در شهر مسیب عراق خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری مهر، حامد کبودوند در جلسه مدیران شهرستانی ستادهای عتبات عالیات استان قزوین گفت: فاز مقدماتی کار توسعه حرم طفلان مسلم به عنوان یک پروژه عظیم آغاز شده و امیدواریم با توجه به روند پروژه به زودی شاهد سرعت گرفتن و اتمام طرح در مدت زمان تعیین شده باشیم.

کبودوند تأکید کرد: عتبات مقدسه عراق به نقطه اشتراک مردم عراق و ایران تبدیل شده است و این نقطه مشترک و وحدت باید روز به روز با حمایت مردم این دو کشور و بدون نگاه قومیتی تقویت شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین از تشکیل شبکه فعالان اربعین حسینی در استان قزوین خبرداد.

وی گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم به مراسم پیاده روی اربعین حسینی برویم اما امیدواریم با ریشه کنی هر چه سریع‌تر این ویروس منحوس بتوانیم این مسیر عاشقی را بپیماییم.

کبودوند افزود: ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان قزوین خوشبختانه با همکاری و همیاری تمامی خادمان و موکب داران توانسته بخشی از فعالیت‌های خود را در زمینه اهدای نذورات به خوبی عملیاتی کند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین ادامه داد: با کمک‌های مردمی و مشارکت ستاد بازسازی عتبات عالیات، حرم و بارگاه حضرت امیرالمؤمنین (ع) در نجف اکنون ۲۰ برابر شده و به‌عنوان بزرگترین سازه زیارتی مسقف دنیا پیشکش آستان اهل بیت علیهم می‌شود.