ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - دعوت از دوست‌داران اهل بیت برای پیوستن به پویش نذر توسعه عتبات

معاون فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از تمامی دوستدران اهل بیت علیهم السلام دعوت کرد در سال جدید با پیوستن به پویش نذر توسعه عتبات در این باقیات الصالحات مشارکت نمایند.


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، یوسف افضلی در گردهمایی در رشت، گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات تشکلی مردم نهاد است که با تدبیر شهید حاج قاسم سلیمانی و با هدف زمینه‌سازی برای تحقق تمدن اسلامی ایجاد شده است.
افضلی ضمن دعوت از خیران و دوستداران اهل بیت برای مشارکت در فیض توسعه حرم‌های مطهر گفت: هر ایرانی می‌تواند با اهداء ۵ هزار تومان نذورات به امر بازسازی عتبات در این پویش معنوی مشارکت نماید.
وی گفت: تکمیل طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا (س) در نجف اشرف، فاز اول توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) مزین بنام صحن و شبستان حضرت زینب (س) در کربلا و صحن امام محمد باقر در حرم امامین جوادین علهما السلام در کاظمین از جمله فرصت‌های معنوی مشارکت در فیض توسعه عتبات است.
وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی منابع مالی اجرای این طرح‌ها، مردمی بودن آن است افزود: ستاد به عنوان نماینده مردم، کمک‌های داوطلبانه خیران و نذر هموطنان را در همان محل مورد نظر و نذر آنان هزینه خواهد کرد و به مردم اطلاع رسانی می‌شود.
معاون فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به دیگر اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در حوزه‌های اجتماعی گفت: حوزه فعالیت خیران حرم‌ساز و موکب‌های اربعینی تنها به عتبات مقدسه محدود نمی‌شود بلکه در داخل کشور نیز به فراخور نیاز کشور وارد عرصه خدمت خواهد شد.