ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - دیدار مسئولین ستاد بازسازی

رئیس و جمعی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی عصر روز سشنبه ۱۷ دی ماه با آیت ا…معصومی، عضو مجلس خبرگان رهبری در محل دفترشان در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دیدار کردند.


جعفر دهنوی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق به آغاز عملیات ساخت گنبد جدید حرم مطهر امام حسین(ع) اشاره کرد و افزایش هفت و نیم متری ارتفاع و اجرای ۲۴ ماهه این طرح را از مهم‌ترین ویژگی‌های این پروژه برشمرد که در حال حاضر در کربلای معلی در حال انجام است.

وی همچنین به اتمام عملیات ساخت ضریح جدید امامین عسگریین (ع) در سامرا اشاره کرد و گفت: در ضریح جدید چوب ساج برمه با استحکام ۳۰۰ تا ۴۰۰ سال استفاده شده است.

نماینده نهاد رهبری در منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی کشور نیز در این دیدار از خادمین ستادهای بازسازی عتبات عالیات با عنوان احیاگر ثار ا… یاد کرد و افزود: فرصت بازسازی عتبات عالیات از فرصت‌های بی بدیلی است که ایجاد شده و این فرصت‌های حیاتی، آسمانی، ملکوتی، دنیوی و آخرتی باید قبل از آنکه از دست برود بیش از پیش قدر دانسته شود.

آیت الله معصومی خطاب به مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی افزود: فرصت خدمت به ساحت مقدس اهل بیت عصمت و طهارت(ع) فرصتی ارزشمند و بی بدیل است و کار در ستاد بازسازی عتبات عالیات و برای ائمه معصومین (ع) الهی، عرشی و ملکوتی است.