ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - برگزاری نهمین همایش مسئولی

جعفر دهنوی ظهر روز پنجشنبه ۱۹ دی ماه در دهمین نشست مسئولان ستادهای شهرستان‌های خراسان رضوی بر تلاش جهادگونه در راه بازسازی و توسعه عتبات عالیات تاکید و اظهار کرد: تلاش روزافزون محبان اهل بیت (ع) و حمایت و کمک بی شائبه مردم ولایت مدار ایران اسلامی در بازسازی عتبات عالیات ن

وی بازسازی حرم مطهر ائمه معصومین (ع) را از بزرگترین افتخاراتی خواند که با نثار خون شهدا و پس از سال‌ها انتظار نصیب محبان اهل بیت عصمت و طهارت شده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی با اشاره به جمع آوری و ارسال نذورات و کمک‌های مردمی خراسان رضوی در سال ۹۲ و تاثیر آن در پیشرفت پروژه‌های خاص تعهد شده از سوی خراسان رضوی گفت: افزایش نذورات و کمک‌های مردمی تاثیر مثبتی در پیشرفت پروژه‌های خاص تعهد شده از سوی خراسان رضوی در عتبات عالیات دارد.

دهنوی تعامل هر چه بیشتر مسئولان این ستاد در شهرستان‌های استان خراسان رضوی را سبب توانمندی و جذب و مشارکت حداکثری مردم و مسئولان دانست و تلاش بیشتر در جهت تسریع در اجرای طرح‌های مستقل استان خراسان رضوی را خواستار شد.

دهنوی کمک خراسان رضوی از ابتدای سال ۹۲ تاکنون را بیش از یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان و پیشرفت طلاکاری ایوان باب المراد حرم امام موسی کاظم (ع)  رانیز ۳۵ درصد اعلام کرد.

وی آماده سازی صحن امام رضا(ع) را از دیگر طرح‌های مستقل استان خراسان رضوی در عتبات عالیات برشمرد.

دهنوی همچنین از طرح افزایش ارتفاع  گنبد حرم مطهر سید الشهدا(ع) و صحن حضرت زینب در باب القبله حرم امام حسین(ع) به عنوان پروژه‌های قابل توجهی یاد کرد که در حرم مطهر حسینی در حال اجرا است.