ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - انتقال ضریح خیمه گاه حضرت ا

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان بوشهر از انتقال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس (ع) در نیمه اول سال ۹۳ خبر داد...                                                                     &nb

به گزارش خبرگزاری عتبات، عبدالرضا مطاف، رئیس ستاد بازسازی عتبات استان بوشهر با اشاره به روند ساخت ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس (ع) ، گفت: هم‌اکنون بدنه ضریح آماده است و تاج ضریح نیز با ۲ کیلوطلا، طلاکاری خواهد شد و بدنه آن نیز نقره‌کاری می‌شود.
وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان بوشهر در راستای پوشش قرار دادن حرم‌های اهل بیت(ع) مستقر در کشور عراق از سال ۸۴ تا ۹۱ پشتیبانی و اقدام به ارسال نذورات، هدایا و نیروی انسانی کرده است، اظهار کرد: در سال ۹۲ با تصمیمات صورت گرفته در استان که در رأس آن‌ها نماینده ولی فقیه در استان و اما‌م‌جمعه بوشهر بوده است، مقرر شد یک پروژه به نام مردم این استان ساخته شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان بوشهر بااشاره به اینکه ضریح خیمه‌گاه حضرت اباالفضل العباس قمر بنی‌هاشم باب‌الحوائج(ع) به صورت دو قلو است، خاطرنشان کرد: انشاالله در نیمه اول سال آینده کار ساخت ضریح به اتمام می‌رسد و به نیابت از مردم استان به کربلای معلی ارسال می شود.