ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی - کمک میلیاردی مردم ایران به

مسئول جذب مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مردم ایران ۴۰۰ میلیارد ریال کمک و مساعدت به بازسازی عتبات عالیات در عراق پرداخت کرده اند.


به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری عتبات ، قاسم سراجان ظهر امروز در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل اظهار کرد: اولویت ما در ستاد بازسازی عتبات عالیات تکمیل و راه اندازی صحن حضرت زهرا(س) در حرم مطهر امام علی(ع) در نجف است که با پیشرفت مناسب و خوب در حال انجام است.
وی تصریح کرد: ما براساس زمانبدی اعلام شده اجرای این پروژه را در حال انجام داریم و پیش بینی می کنیم در موعد مقرر نیز این صحن مطهر در نجف اشرف به بهره برداری برسد.
سراجان با اشاره به برنامه های توسعه ای ستاد در سامرا و کاظمین بیان کرد: توسعه صحن مرقد مطهر ائمه در کاظمین با پیشرفت مطلوب در حال انجام است و قسمت جزئی از بازسازی صحن امامان در سامرا باقی مانده که امیدواریم هر چه سریعتر به اتمام برسد.
مسئول جذب مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از احداث صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلی خبر داد و افزود: مراحل تحقیق کالبدی این فضا انجام شده و قرار است بعد از اتمام کار مطالعاتی این پروژه به سرعت اجرایی و عملیاتی شود.
وی از ترفیع گنبد امام حسین(ع) به عنوان یک حرکت اولویت دار ستاد بازسازی خبر داد و گفت: ما در تمام استان ها و شهرستان ها ستاد بازسازی عتبات را راه اندازی کردیم به طوری که در استان اردبیل 6 ماهی است که این ستاد فعالیت خود را با حمایت امام جمعه اردبیل آغاز کرده و انتظار می رود تا پایان سال به تعهدات خود در احداث صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف عمل کند.
مسئول جذب مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار کرد: ما بسیاری امیدوار هستیم که با کمک های مردم ولایی و عاشق اهل بیتی استان اردبیل تعهدات سالانه این ستاد محقق شود تا جایگاه این مجموعه ترفیع یابد.
سراجان با اشاره به کمک های 40 میلیارد تومانی سالانه مردم ایران به ستاد عتبات عالیات گفت: سالانه بیش از 500 نفر در ستاد بدون دریافت ریالی حقوق و مزایا خدمات ارئه می کنند و این کار دلی و عاشقانه در همه استان ها وجود دارد.