استاد عالی حوزه های علمیه خراسان:

اصلی‎ترین راه ابراز علاقه به خاندان رسالت، حفظ و بزرگداشت مرقدهای آنان است/ بازسازی عتبات ریشه قرآنی دارد

از۵ اردیبهشت دردفاتراستانی ستاد عتبات صورت می‎گیرد؛

ثبت‌نام داوطلبین خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله در ایام اربعین حسینی/ گودرزی: محل اقامت و اسکان موکب داران در مجوزها تعیین‌شده است

نشست خبری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور:

تا نیمه دوم فروردین موکب‌های اربعین شناسنامه‌دار می‌شوند/ پیشنهاداتی برای جذب مشارکت‌های بین‌المللی در بازسازی عتبات عالیات دریافت شده است

بازدید سردار سلیمانی از کارگاه ترفیع گنبد سیدالشهدا (ع)؛

سردار سلیمانی: پروژه ترفیع گنبد امام حسین (علیه السلام) پروژه عظیمی است و از دست‌اندرکاران آن تشکر میکنم

رئیس ستاد استان در دیدار با آیت الله مرتضوی شاهرودی:

تنها کسی اهمیت بازسازی عتبات را می‌فهمد که مصائب اهل‌بیت (علیهم‌السلام) را درک کرده باشد/ امثال شما که خدمت به اماکن مقدسه می‌کنید دعاگو زیاد دارید و من هم از دعاگویان شما هستم

همایش کشوری مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات (5)

گزارش تصویری/ نشست خبری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور از لنز دوربین

همایش کشوری مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات (3)

گفتگوی صمیمانه پلارک با خبرنگاران/ کمک‌های مردمی سالانه ۴۰ درصد افزایش می‌یابد/ مردم ما عاشق اهل بیت (علیهم السلام) هستند

همایش کشوری مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات (2)

دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور و امام‌جمعه مشهد/ آیت‌الله علم الهدی: نذورات مردم برای اعتاب مقدسه به‌اندازه گنبد و گلدسته حرمین قداست دارد

همایش کشوری مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات (1)

پلارک: طرح جامع توسعه سامرا تا شعاع 300 متری حرم مطهر ادامه مییابد/ باید از فرصت نگاه مثبت ملت ایران به بازسازی عتبات عالیات استفاده کرد