کیک ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع)

کیک  ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع) در سامرا تهیه و توزیع گردید.

لزوم ترویج انفاق علوی در آس

آیت‌الله جوادی‌آملی در نوشتاری به تبیین چیستی مفهوم و شاخصه‌های انفاق در اسلام و قرآن کریم پرداخت.
به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، متن نوشتار این مرجع تقلید به شرح زیر است:

عالم براساس شعور است

همه کس از انسان کامل صحبت می کند و او را می فهمند. همه متوجه می شوند که انسان کامل، کمال دارد و کامل است اما اگر نیک بنگری کسی معنای کمال را نمی داند. کمال، علی الظاهر چیزی است که نقص نداشته باشد. چیزی که ناقص است کامل نیست. آیا شما می توانید در کل عالم انگشت بر چیزی بگذارید که ن

يوم الله شد 12 بهمن به طلوع ر

تولدي دوباره بود براي ايران، فجري که تاريخ اين ملک را به نقطه آغازي ديگر رساند و به سرخطي ديگر. پس از آن که ، يک بار تاريخ در اين ديار به نقطه پايان رسيد.

اصحاب الحسین(ع)؛ همسايگان ا

به قلم : سید وحید موسویان در مقدمه کتاب «اصحاب الحسین(ع)»
بسم رب الشهداء و الصدیقین
* آدم نیز در این قافله ملازم رکاب حسین است
خون حسین و اصحابش کهکشانی است که بر آسمان دنیا راه قبله را می نمایاند . بگذار اصحاب دنیا ندانند. کرم لجن زار چگونه بداند که

كربلا و برندگان و بازندگان

كربلا را اگر مكان هم بگيري سنگ نشاني است كه تورا به صاحب نشانه مي رساند و به يقين مي توان گفت هر كس كربلا را فهميد به خدا رسيد.هركس كربلا را بفهمد به خدا مي رسد.

مُحَرم انسان را مَحرم می کن

کمتر انسانی پیدا می شود که در مقابل محبت پاسخی نا مناسب بدهد و به اصطلاح خوبی را بدی پاسخ دهد.

رزم مقدماتی

سال به سال اقدامات تروریستی جریان تکفیری به سردمداری استکبار جهانی، حکام خائن و نامسلمان عرب و رهبری آل سعود نسبت به شیعیان و اهل سنت بیزار از تکفیر بیشتر می شود تا جایی که تا چند سال پیش اقدامات آنها تنها خرابکاری بود و امروز دیگر جنگ را علنی کرده اند در سوریه و عر

هو اعلم بذات الصدور

همیشه به لفظ بدهکاریم و به نفس طلبکار و همیشه می خوانیم  سجی ا... کرم و همیشه می گوئیم اسئلک،یکبار شد که بگوئیم بس است و دیگرندهید،اینبار من می دهم،من یاریتان می کنم و البته نه به باب حاجت،بلکه به باب طاعت.