ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی

توزیع بسته های معشتی بین نیازمندان شهرستان مه ولات

کمک مومنانه به نیازمندان شهرستان مه ولات با توزیع بسته های معیشتی توسط موکب حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام این شهرستان

 

مبارزه با کرونا، جهادی دوباره برای هیئتی های همیشه در صحنه

مبارزه با کرونا، جهادی دوباره برای هیئتی های همیشه در صحنه

فاطمیه آذربایجانی های مقیم مشهد حد و مرزی برای جهاد ندارند، این روزها به ظاهر تجمعات و هیئت‌های مذهبی تعطیل شده ولی کار، منش و تفکر هیئتی و جهادگرانه تمامی و تعطیلی ندارد و در این باره کرونا هم نتوانست مانع آن ها شود.

 

مبارزه با کرونا، جهادی دوباره برای هیئتی های همیشه در صحنه


اِنّا لِله وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعُون (براستی که ما از خدائیم و به سوی او باز می گردیم)

اِنّا لِله وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعُون

هجرت الهی و ملکوتی  شادروان مرحوم مغفور، خادم اهل البیت، حاج محمد پارسا را تسلیت عرض می نماییم


بقیع را دوباره خواهیم ساخت/احتجاج کارشناسان در لزوم ساخت و ساز عتبات

نیمه ماه مبارک رمضان سالروز میلاد پر برکت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت است، همان ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت که بقعه مطهر او و سه امام دیگر در بقیع به دستور وهابیت کور دل تخریب شد. اکنون ساخت دوباره بارگاه منور برای قبور بقیع از آرزوی شیعیان است، اما به راستی دلایل اهتمام دوستداران اهل بیت در طول تاریخ برای ساخت حرم ائمه اطهار چه بوده است؟


چاپ کتاب اطلس نقش ایرانیان در بازسازی و توسعه عتبات

مسئول مرکز حفظ و نشر آثار و مستندسازی ستاد بازسازی عتبات گفت: چند جلد کتاب اطلس از اسناد مربوط به نقش ایرانیان در بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر تا پایان امسال چاپ خواهد شد.


اربعینی‌ها در میدان مقابله با کرونا/خراسان رضوی همدل‌تر از همیشه

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی گفت: مواکب اربعین حسینی استان، برای شکست ویروس منحوس کرونا وارد میدان شده‌اند و تمام همتشان را پای کار آورده‌اند.

 


جاری شدن برکت مادی و معنوی خدمت به اهل بیت در معیشت کارگران

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه ائمه اطهار سر چشمه فیوضات مادی و معنوی هستند گفت: برکت اقتصادی مشارکت خیران در بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر در قالب تامین داخلی مصالح و ملزومات پروژه‌ها به چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگران ایرانی باز می‌گردد.


لبیک خیرین حرم‌ساز و موکب‌های اربعین به فرمان رهبری

معاون فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از خدمات رسانی ۴۳۱ موکب در پویش‌های «کمک مومنانه» و «مقابله با کرونا» خبر داد.


تامین مواد اولیه تولید ماسک با مشارکت ستاد بازسازی عتبات گناباد

جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مستقر در گناباد گفت: با مشارکت این ستاد و با هدف تامین ماسک مورد نیاز برای پیشگیری از کرونا ۱۰ تن مواد اولیه تولید این اقلام شامل پارچه و نخ و کش به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تامین شد.